RENOVACE dveří a zárubní
 
Renovace dveří a zárubní systémem WELLE je rychlá a dostupná metoda obnovy vašich starých a zašlých interiérových, tak i vchodových dveří. Dokonalý vzhled, odolnost a praktičnost systému WELLE, Vám zajistí „nové“ dveře na další dlouhé roky.
 
 
Co Vám můžeme nabídnout?
 
– bezplatnou poradenskou službu
– renovaci bytových nebo kancelářských dveří
– design a cenu, kterou si tvoříte
– renovaci zárubní dveří
– výběr z 18 základních odstínů speciálních nárazuvzdorných fólií
– výběř z 33 základních druhů skel
– veliký výběr kování, zámků a klik
– čistotu a rychlost
– příjemné, profesionální jednání našich pracovníků
 
 
Finální vzhled dveří si zvolí každý zákazník sám
 
Renovační systém WELLE nabízí možnost zhotovit z prosklených dveří dveře plné a naopak. Máme na výběr širokou nabídkou typů a tvarů rámečků včetně mnoha druhů skel, kování a zámků. Samozřejmostí jsou také bezpečnostníprvky, jako např. bezpečnostní zámky, oplechování, bezpečnostní kování či fólie na sklo.
 
 
Bezplatné zaměření dveří a zaslaní cenové nabídky
 
Před každou renovací dveří a zárubní je zapotřebí návštěva a zaměření dveří od našeho technika. Zaměření dveří a zaslaní cenové nabídky je zcela zdarma. Technik všechny dveře prohlídne, posoudí jejich stav a zaměří je. Pomůže vám s výběrem typu dveří, vhodným dekorem a prosklením. Zodpoví vám vaše otázky a dotazy. Na základě získaných informací vám zhotoví cenovou kalkulaci, kterou vám zašleme na vaš e-mail nebo poštou. V den zaměření Vám technik také podá informaci o orientačním termínu ohledně vaší renovace. Po odsouhlasení cenové nabídky se domluvíme na přesném termínu renovace. Kontaktujte nás, dohodneme termín s technikem, zaměříme dveře, vybereme společně dekor a provedení celkové renovace.
 
 
Jak probíhá renovace dveří
 
Dveře si u vás vyzvedneme a odvezeme do naší dílny, kde dveře upravíme dle vašich požadavků a připravíme jejich povrch pro další postup. Renovace systémem WELLE spočívá v nanesení dekorační fólie tloušťky 0,4 mm za tepla na celé dveře, vypnutí, ukotvení a začištění dveří, po vychladnutí je fólie dokonale vypnutá. Navíc je díky svým elastickým schopnostem nárazuvzdorná a otěruvzdorná. Povrch je velice odolný a nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu. Hotové dveře přivezeme k vám domů a osadíme je zpět do zárubní. V případě zájmu provedeme renovaci zárubní.
 
 
Jak probíhá renovace zárubní
 
Renovace zárubní se provádí u vás doma. Zárubně s dveřmi sjednotíme do vámi zvoleného dekoru, aby spolu vše ladilo bez bourání a stavební práce. Vše bude rychlé a bez nepořádku. Zachováme původní světlou průchozí šířku.
 
 
 
RENOVACE schodů jako prostor pro změnu
 
…perfektní systém pro Vaše staré schody
 
 
Má-li interiérové vybavení bytu kanceláře splňovat všechna funkční a estetická kritéria, vyžaduje nejen dostatek dobrého vkusu, ale také stálou údržbu. Vždyť téměř každá součást interiéru se časem opotřebuje či okouká. Objeví se škrábance, praskliny nebo díry anebo prostě a jednoduše přestane vyhovovat módním trendům.
 
CO V TAKOVÉM PŘÍPADĚ DĚLAT?
 
Je možné začít s nákladnou přestavbou a vše staré a nevyhovující vyhodit. Ovšem existuje i schůdnější řešení. Tím jsou RENOVACE! V tomto případě se Váš bývalý interiér promění ve zcela nový, přesně podle Vašich představ a přání. Stačí se pouze rozhodnout, kterou částí začít a obrátit se na naši společnost WELLE!
 
OBKLADY BETONOVÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KAMENNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY DŘEVĚNÝCH SCHODIŠŤ * OBKLADY KOVOVÝCH SCHODIŠŤ * NOVÁ SCHODIŠTĚ * ZÁBRADLÍ *
 
Povrch schodů je vhodný jak pro domy a byty, tak pro komerční prostory. Všechny naše materiály vykazují barvostálost, VYSOKOU NOSNOST, otěruvzdornost a nárazuvzdornost. Již ŽÁDNÉ BROUŠENÍ a lakování! Odolné PROTI ÚDERŮM, trhání a škrábancům! Hledáte-li nový povrch pro Vaše schody, který má být pevný, odolný, nenáročný na údržbu, pak je firma WELLE Vašim ideálním partnerem. Zaručíme Vám přesné provedení montáže a KOMPLEXNÍ SLUŽBY včetně zábradlí a dalších doplňků.
 
- nárazuvzdornost dle EN 438
- otěruvzdornost - kategorie AC4
- požární odolnost B1 DIN 4102
- vysoká nosnost - HDF nosič E1
- úprava povrchu proti uklouznutí dle DIN 51130 stupeň R9

Certifikovaný systém dle DIN ISO 9001 * Rychle a čistě * Povrch HPL laminát 12 dekorů nebo přírodní dýha * Prvotřídní zpracování * Snadná údržba, extrémní trvanlivost * 10 let záruka (na povrch HPL laminát) * Plynulý výstup na podestu * Obklady boků, renovace schodnic i bočnic * Výškově stavitelná Alu lišta * Osvětlení schodiště LED technikou…