Máte-li dveře již dlouhou dobu, jsou jistě popraskané nebo poškrábané. Možná je pravidelně natíráte, pak ale víte, kolik s tím je spojeno starostí. Možná jste na své staré dveře zvyklí, ale podívejte se, zda se Vám staré nebo i původní dveře hodí do Vaší jinak vkusně zařízené místnosti, bytu nebo kanceláře?
 
 
Renovace starých dveří systémem WELLE!

Využijte možnosti renovace stávajících dveří a zárubní moderní a rychlou technologií, která nabízí velké množství dekoru, skel a kování dle Vašeho vlastního výběru.
          Nechte se inspirovat širokou možností renovace systémem WELLE. Vaše dveře i zárubně zrenovujeme tak, že je proměníme v odolný a esteticky působící prvek Vašeho interiéru. Díky unikátní technologii WELLE – natahování odolné a pevné fólie za tepla – již nikdy nemusíte čistit, natírat a lakovat Vaše staré dveře. Kontaktujte nás a naši profesionálové na renovaci Vám rádi a zdarma poradí
 
 
Truhlářská výroba

Zabýváme se zakázkovou výrobou vestavěných skříní, dřevěných schodišt a nábytku pro interiér a exteriér. Vaše představy můžeme realizovat jak z deskového tak masivního materialu.